CARLOS

Carlos Le Cuistot

Şefiniz Carl, Carlos olarak tanınır. Carlos, Belçika’da otelcilik eğitimi aldıktan sonra Almanya’da uluslararası mutfaklardan lezzetler sunduğu kendi restoranının işletmesini uzun seneler boyunca bizzat kendi yaptı.

Carlos, çokkültürlü bir ailede yetiştiği için farklı ülkelerin mutfaklarını iyi biliyor, akademik eğitimini tamamladıktan sonra yaptığı seyahatlerde ziyaret ettiği ülkelerin yerel tatlarını da bilgi dağarcığına ekledi. Belçika devlet bakanının özel aşçılığı görevini başarıyla yerine getirdi.

Profesyonel kariyerine Kıbrıs’ta devam ettikten sonra, yaklaşık 10 seneyi aşkın süredir Türkiye’de yaşamaktadır. Kurucusu olduğu Le Cuistot ve Le Catering projesiyle profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Basında

Dünyanın farklı bölgelerinden edindiği eşsiz deneyimler sayesinde damak zevkine düşkün olanlara geniş bir yelpazede lezzetler sunan şefimiz ve kurucumuz Carlos, yurtiçi ve yurtdışında alanında önde gelen birçok dergi ve gazete’ye röportaj vermiş ve yemek tarifleri yayımlanmıştır.

Le Cuistot Bistro

General Yazgan Sokak No:13
Asmalı Mescit Mah. Beyoğlu/İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi Kapalı
Salı Perşembe arası 10:00-01:00
Cuma-Cumartesi 10:00-02:00
Pazar 10:00-23:00