Catering

CARLOS

Le Catering

Le Cuistot, tecrübe ve uzmanlığıyla size tüm etkinliklerinizde eşlik eder. Organizasyonlarının başarısı için en üst seviye kalitede hizmetler sunar. Çeşitli kokteyl seçenekleri, ayrıcalıklı menüler, özgün ürünler, siz ve konuklarınızın memnuniyeti için özenli bir hizmet, yaratıcı bir üretim.

Açılışlar, özel davetler, iş davetleri, toplantılar, doğum günleri, bahçe partileri, barbekü partileri, her türlü kutlama, ayrıca evinizde vereceğiniz özel davetler, özel akşam yemekleri yada açık büfe hizmetleriyle etkinliklerinizin başarılı ve unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

Le Cuistot sahip olduğu derin tecrübe, bilgi ve çok sayıda referansı ile bütçeniz, istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en iyi şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Fransız ve Belçika mutfak ve yemek kültürü hakkında benzersiz olan bilgimiz ve becerimiz ile sizlere özel günlerinizde en iyi catering hizmetini sunmayı garanti ediyoruz.

Unutulmaz Lezzetler

Referanslarımız

Teklif

Davetlerinize, çalışanlarınıza, meslektaşlarınıza, arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza, özel günlerinize benzersiz mutfak spesiyalitelerine istinaden bir anlık görüş sunma fırsatı için bizden teklif isteyiniz.
Lütfen etkinlik tarihinden en az bir hafta önce bize ulaşınız.

Teklif Al

CATERİNG

İletişim

Adnan Kahveci Cad. No: 31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Le Cuistot Studio

Adnan Kahveci Cad. No:31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi Kapalı
Salı-Cuma 11.00 – 21.00
Cumartesi 09.00 – 22.00
Pazar 09.00 – 15.00