Nihayet Yaz Geldi..

Nihayet Yaz Geldi..

Yazları çoğumuz genelde hafif şeyler yemeyi severiz, bundan dolayı Carlos sizlere çeşit çeşit salatalar sunar.. elbette sadece zengin bir salata menüsü ile yetinmiyor sizlere daha da fazlasını sunuyor.

Salata deyip geçmeyin, salata deyince aklınıza sadece birkaç yaprak kıvırcıkla biraz domates ve biraz salatalık gelmesin. Salata sadece bunlardan ibaret değildir.. örneğin somon veya karides salatası dediğimizde bu malzemeleri salatada bolca bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Le Cuistot Studio’nun zengin menüsünü gördüğünüzde ‘zengin’ menüden kastımızı daha iyi anlayacaksınız.. Salata menümüzde Liege şuruplu keçi peyniri salatası, sıcak patates parçalı yumurta ve soğanlı çiftlik salatası gibi özgün ve farklı salatalar bulabilirsiniz, bunun yanısıra klasik salatalar da menümüzde mevcuttur.

Ayrıca Carlos muhteşem mozarella peynirli domates veya füme somonlu burrata ile sizleri İtalyan usulü başlangıç yemekleri ile de şaşırtır.. Enfes tartinleri de unutmayalım, füme somonlu, mimoza yumurtalı, keçi peyniri ve Liege şuruplu belçika tartini, patlıcan domates sarımsak pesto ve fesleğenli akdeniz tartini.. Mercimek salatasının üzerine somon veya bademli çipura file.. Güzel bir dana steak yanında salatası veya harika bir dana şiş kebabı..

Le Cuistot Studio’da tüm damak tatlarına uygun hafif ve leziz yemekler bulmanız mümkün. Burada herşey adeta sadece sizleri memnun etmek için..

A Bientot.

Paylaş

Yorum Bırak

Le Cuistot Bistro

General Yazgan Sokak No:13
Asmalı Mescit Mah. Beyoğlu/İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Perşembe 12:00 – 01:00
Cuma 12:00 – 02:00
Cumartesi 10:00 – 02:00
Pazar 10:00 – 01:00