Carlos Le Cuistot ile Barbekü

Carlos Le Cuistot ile Barbekü

Havalar nihayet ısındı.. şahsen çok sevdiğim barbekü mevsimine de giriş yapmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu yıl da Le Cuistot Studio olarak sizlere hazır barbekü paketleri hazırladık. İster paketlerimizi alıp götürün isterseniz biz size gelelim ve herşeyle biz ilgilenelim.

Mangal partileriniz için özel olarak hazırladığımız farklı seçenekli paketlerimiz sayesinde daha az yorularak misafirlerinizi memnun etmiş olmanın keyfini çıkaracaksınız. Paketlerimiz dahilinde dana, tavuk, kuzu, salata ve sos çeşitleri ile baget ekmek bulunuyor.


İki farklı menü hazırladık, 1. menü: tavuk baget, sebzeli dana şiş, kuzu pirzola, dört çeşit salata, kokteyl sos, tartar sos, baharatlı barbekü sos ve baget ekmek. 2. menü: sebzeli dana şiş, kuzu etli şiş, Fas usulü köfte, salata çeşitleri, soslar ve baget ekmek. Ayrıca başlangıç olarak servis edebileceğiniz bir diğer menümüz de bulunuyor: couscous çeşitleri, tajin çeşitleri, paella. Ekstralar ve kendi seçeceğiniz menüler için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekstralar: somon şiş, hellim peynirli şiş, karışık şiş, mergez sosis, fasulye salatası, pancar salatası, karışık salata, naneli tabule, noodle salata, ton balıklı pirinç salatası, krem peynirli ve baharatlı fırında patates.


Dilerseniz Carlos ve ekibi misafirleriniz için barbekü partinizi organize edebilir. Barbekü hazırlamak ne kadar keyifli olsa da oldukça zaman gerektiren yorucu bir etkinlik.. Bırakın Carlos tüm detayları baştan sona sizin yerinize düşünsün.

İster evinizde, ister özel bir etkinlikte, ister teknede, nerede isterseniz ekibimiz barbekü partinizin tüm detaylarını baştan sona organize eder, hazırlar ve servisini yapar. Size sadece partinin keyfini çıkarmak kalır..

İstanbul ve çevresinde harika bir barbekü partisi hazırlamak istiyorsanız tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin, dilerseniz istediğiniz menüyü de birlikte oluşturabiliriz.

Le Cuistot Studio Catering Hizmeti
catering@le-cuistot.com
0 212 223 83 55

Görüşmek üzere..

Paylaş

Yorum Bırak

Le Cuistot Studio

Adnan Kahveci Cad. No:31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi Kapalı
Salı-Cuma 11.00 – 21.00
Cumartesi 09.00 – 22.00
Pazar 09.00 – 15.00