İstanbul’da en iyi nerede yemek yenir ?

İstanbul’da en iyi nerede yemek yenir ?

Le Cuistot Studio İstanbul’da en iyi yemek yenebilecek mekanlardan biri olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Deneyimli ve işini severek yapan ekibi, sıcacık atmosferi, muhteşem spesiyaliteleri ve şef Carlos ile dünya mutfağından farklı lezzetler Le Cuistot Studio’da..

Misafirlerimiz arasında buradan mutsuz şeklilde ayrılanına hiç karşılaşmadık, karşılaşmamız da çok zor zira misafirlerimizi mutlu etmek adına hiç bir detayı gözden kaçırmamaya özen gösteriyoruz. Güler yüzle karşılanan misafirlerimiz buradan güler yüz, unutulmaz anı ve damak tatlarıyla ayrılırlar.

Açıldığından bu yana sürekli kendini geliştiren Le Cuistot Studio’da yok yok. Kahvaltılık organik ürünler, enfes kruvasan ve ekmek çeşitleri, ev yapımı reçeller, tatlı çeşitleri, tartlar, çörekler, özel kahvaltı menüleri, tematik gecelerimiz dahilinde dünya mutfağından özel yemekler, gurme gecelerimiz, günlük spesiyaliteler..

Butik restoranımız, tap taze malzemelerle tüm damak tatlarına uygun şekilde hazırlanan enfes menüleriyle Sarıyer ve Tarabya genelinde bulabileceğiniz en güzel mekanlardan biri. Üstelik, adrese sipariş seçeneğiyle ister evinize ister ofisinize ev usulü leziz yemeklerimizi teslim edebiliyoruz.

Hizmet ve ürünlerimiz tüm bunlarla sınırlı değil elbette. Le Cuistot bünyesi altında hizmet sunan Le Catering tecrübe ve uzmanlığıyla en kaliteli organizasyon ve etkinlikleri hazırlamanıza size yardimci olur. Özel davetler, partiler, her çeşit kutlama, özel akşam yemekleri veya açık büfe hizmetleriyle etkinliklerinizin unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

İstanbul’da kaliteli, sağlıklı ve enfes yemek hizmetleri için Le Cuistot Studio ve Le Catering hizmetleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte, referanslarımız ve misafirlerimizin mutluluğu bunun en güzel örneği.

Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın, tematik gecelerimiz ve özel etkinliklerden ilk siz haberdar olun..

Görüşmek üzere..

Paylaş

Yorum Bırak

Le Cuistot Studio

Adnan Kahveci Cad. No:31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi Kapalı
Salı-Cuma 11.00 – 21.00
Cumartesi 09.00 – 22.00
Pazar 09.00 – 15.00