Bahar, yenilikler ve güzellikler..

Bahar, yenilikler ve güzellikler..

Bu aralar Le Cuistot için oldukça yoğun geçiyor, yeni ürünler, tematik geceler, ziyaretler ve yaz günlerine hazırlıklar..

Geçtiğimiz ay çok başarılı geçen İspanyol gecesi ve Fas gecesi düzenledik. Nisan ayında Yunan gecesi düzenleyeceğiz. Tematik gecelerimizde ilgili ülkenin mutfağına ait yemek, tatlı ve içeceklerini tadarken kendinizi o ülkede hissedersiniz. Sıcacık bir ortamda özlemini çektiğiniz tatları işinin uzmanı bir ustanın ellerinden çıkan enfes yemekleri yiyebilir veya hiç tatmadığınız lezzetler ile bazı ilkleri yaşayabilirsiniz. Tematik geceleri kaçırmamak için sitemizde bulunan ‘tematik geceler’ menüsünü veya sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi öneririm.

Birkaç haftadır pasta, tart ve ekmeklerimize müşterilerimizin çok beğendiği yenilikler gerçekleştirdik. Yeni pasta, tart ve ekmek çeşitleri ile sürekli kendimizi geliştiriyor, taleplere göre farklı tatları sunmaya devam ediyoruz.

Az şekerli reçellerimiz çok tuttu, tadan bir daha istiyor.. Geleneksel tariflerle hazırlanan reçellerimiz arasında portakal, hindistan cevizi, patlıcan hatta domates reçeli gibi farklı tatlar da bulunuyor. Mutlaka denemenizi öneririm, damak tadınıza uygun reçeli Le Cuistot Studio’da bulabileceğinizden eminim.

Le Cuistot Studio’dan bir yenilik daha: Çatalköy’den getirdiğimiz süt, peynir, zeytin ve yumurta gibi kahvaltılık organik ürünler haftasonları kahvaltılarınız için hazır. Sipariş üzerine muhteşem hazır organiz kahvaltılık sepetler de hazırlamaktayız, bizi aramanız yeterli.

21 mart Fransız Tatları Günü olması sebebiyle Türk öğrencilerden oluşan bir ziyaretçi grubumuz olacak, onları geleneksel fransız tatları ile tanıştıracağız. Kurbağa bacağı gibi tatları tattırmak biraz zor olsa da fransız mutfağında her damak tadına uygun enfes yemekler bulunuyor iyi ki..

Bahar geldi, havalar ısınırken piknik ve bahçe partilerinize özel hazırlanan barbekü paketlerimiz de hazır. Geçtiğimiz yıl barbekü paketlerimizden müşterilerimiz ve dostlarımız çok memnun kalmıştı, bu yıl da memnun kalacağınızı biliyorum.

Le Cuistot Studio yeni menüler, benzersiz tematik geceler, organik ürünler, barbekü paketleri ve yeni ürünlerle yoluna devam ediyor. Sizlerin mutluluğu bizleri de mutlu ediyor..

Paylaş

Yorum Bırak

Le Cuistot Studio

Adnan Kahveci Cad. No:31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

18 Ağustos’a kadar kapalı