Herkese büyük bir teşekkür..

Herkese büyük bir teşekkür..

Oldukça yoğun geçen aralık ayının ardından nihayet sizlerle blogumdan buluşmak benim için çok keyifli. Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyorum..

Yılsonu dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin tamamını başarı ile tamamlanmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler arasında örneğin Lukoil çalışanları için hazırladığımız kokteyl çok güzel geçti, Lukoil çalışanları çeşitli kanepeler, tortillas ve kiş çeşitleri ile çok renkli ve neşeli bir gün geçirdiler.

Elbette meşhur yılbaşı pastamız olan Buche de Noel’e (Yılbaşı Kütüğü Pastası) her yıl sonu olduğu gibi bu yıl da yine çok rağbet vardı, müşterilerimizin tamamı çok memnun kaldı. Bunun yanısıra müşterilerimizi yılsonu hazırlıkları ve yemekleri noktasında büyük bir stresten kurtarmak amacıyla özel olarak hazırladığımız hazır menü ve paketlerimize çok büyük ilgi vardı, bu başarıya ulaşmış olmanın ve sizleri yılsonu stresinden bir nebze de olsa kurtarmış olmanın sevinci tarif edilemez.

2017 yılı Le Cuistot için harikulade bir şekilde son buldu ve bundan gurur duyuyoruz. Ocak ayını daha henüz ortasındayız ancak misafir ve müşterilerimizi hala memnun etmeye devam edebiliyor olmanın mutluluğu içindeyiz. Sizleri mutlu edebildikçe bizler de ekip olarak mutlu oluyoruz.

İstanbul Accueil ekibine tatil sonrası kahvemizi ısmarladık ve yanında daha önce blogumuzdan da bahsettiğimiz ünlü Galette des Rois (Kralların Pastası) vardı. Yine güzel bir gün ve yine Le Cuistot Studio’dan mutlu bir şekilde ayrılan misafirlerimiz..


2018 yılı için büyük projelerimiz var, bunları hayata geçirmeden önce durumları biraz daha netleşince blogumdan bahsetmeyi umuyorum. Unutmadan, butiğimiz çevresinde adrese sipariş hizmetimizi başlattık, herşey istediğimiz şekilde ilerlerse önümüzdeki aylarda siparişlerimizi ulaştırabileceğimiz alanı genişletmek niyetindeyiz.

Gurme geceleri ve tematik geceler Studiomuzda devam ediyor, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz İspanyol gecesi çok güzel ve başarılı geçti, yoğun talep üzerine bu geceyi 10 Şubat’ta tekrarlayacağız, sabırsızlıkla sizleri bekliyor olacağız.

Bitirmeden önce, destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum..

Carlos Lecuistot

Paylaş

Yorum Bırak

Le Cuistot Studio

Adnan Kahveci Cad. No:31 A/B
Tarabya Mah. Sarıyer / İstanbul
0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Salıdan Cumaya: 10:00 – 22:00
Cumartesi: 9:00 – 00:00
Pazar: 9:00 – 17:00
Pazartesi Kapalı