CARLOS

CARLOS LE CUİSTOT

ŞEFİNİZ CARL, GENELLİKLE CARLOS OLARAK TANINIR. CARLOS, BELÇİKA’DA OTELCİLİK EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRA ALMANYA’DA ULUSLARARASI MUTFAKLARDAN LEZZETLER SUNDUĞU KENDİ RESTORANININ İŞLETMESİNİ UZUN SENELER BOYUNCA BİZZAT KENDİ YAPTI.

CARLOS, ÇOK KÜLTÜRLÜ BİR AİLEDE YETİŞTİĞİ İÇİN FARKLI ÜLKELERİN MUTFAKLARINI AİLESİ SAYESİNDE ÖĞRENİP ÜZERİNE BU KONUDAKİ AKADEMİK EĞİTİMİNİ DE EKLEDİ. YAPTIĞI SEYAHATLERDE ZİYARET ETTİĞİ ÜLKELERİN YEREL TATLARINI DA BİLGİ DAĞARCIĞINA EKLEDİ. BELÇİKA DEVLET BAKANININ ÖZEL AŞÇILIĞI GÖREVİNİ BAŞARIYLA YERİNE GETİRDİ. DAHA SONRA PROFESYONEL KARİYERİNE KIBRIS’TA DEVAM ETTİKTEN SONRA, YAKLAŞIK 10 SENEYİ AŞKIN TÜRKİYE’DE YAŞAMAKTADIR. KURUCUSU OLDUĞU LE CUİSTOT MARKASINI BÜYÜTTÜKTEN SONRA İSTANBUL’DAKİ İLK YEMEK STÜDYOSUNU AÇIP ÖZEL VE PROFESYONEL MÜŞTERİLERİNE, CATERİNG HİZMETİ SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

BASINDA

DÜNYANIN FARKLI BÖLGELERİNDEN EDİNDİĞİ EŞSİZ DENEYİMLER SAYESİNDE DAMAK ZEVKİNE DÜŞKÜN OLANLARA GENİŞ BİR YELPAZEDE LEZZETLER SUNAN ŞEFİMİZ VE KURUCUMUZ CARLOS, YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA ALANINDA ÖNDE GELEN BİRÇOK DERGİ VE GAZETE’YE RÖPORTAJ VERMİŞ VE YEMEK TARİFLERİ YAYIMLANMIŞTIR.

Le Cuistot Studio

Ferahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi
31/D Tarabya, Sarıyer / İstanbul
Tel: 0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Salıdan Cumaya: 9.30 – 20.00
Cumartesi: 8.00 – 15.00 / 20.00 – 0.00
Pazar: 8.00 – 15.00
Pazartesi Kapalı