Catering

CARLOS

LE CATERİNG

LE CUİSTOT, TECRÜBE VE UZMANLIĞIYLA SİZE TÜM ETKİNLİKLERİNİZDE EŞLİK EDER. ORGANİZASYONLARININ BAŞARISI İÇİN EN ÜST SEVİYE KALİTEDE HİZMETLER SUNAR. ÇOK ÇEŞİTLİ KOKTEYL SEÇENEKLERİ, AYRICALIKLI MENÜLER, ÖZGÜN ÜRÜNLER, SİZ VE KONUKLARINIZIN MEMNUNİYETİ İÇİN ÖZENLİ BİR HİZMET, YARATICI BİR ÜRETİM.

AÇILIŞLAR, ÖZEL DAVETLER, İŞ DAVETLERİ, TOPLANTILAR, DOĞUM GÜNLERİ, BAHÇE PARTİLERİ, BARBEKÜ PARTİLERİ, HER TÜRLÜ KUTLAMA, AYRICA EVİNİZDE VERECEĞİNİZ ÖZEL DAVETLER, ÖZEL AKŞAM YEMEKLERİ YADA AÇIK BÜFE HİZMETLERİYLE ETKİNLİKLERİNİZİN BAŞARILI VE UNUTULMAZ OLMASINI SAĞLIYORUZ.

LE CUİSTOT SAHİP OLDUĞU DERİN TECRÜBE, BİLGİ VE ÇOK SAYIDA REFERANSI İLE BÜTÇENİZ, İSTEKLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET SUNMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.

FRANSIZ VE BELÇİKA MUTFAK VE YEMEK KÜLTÜRÜ HAKKINDA BENZERSİZ OLAN BİLGİMİZ VE BECERİMİZ İLE SİZLERE ÖZEL GÜNLERİNİZDE EN İYİ CATERİNG HİZMETİNİ SUNMAYI GARANTİ EDİYORUZ.

UNUTULMAZ LEZZETLER

REFERANSLARIMIZ

TEKLİF

DAVETLERİNİZE, ÇALIŞANLARINIZA, MESLEKTAŞLARINIZA, ARKADAŞLARINIZA, İŞ ORTAKLARINIZA, ÖZEL GÜNLERİNİZE BENZERSİZ MUTFAK SPESİYALİTELERİNE İSTİNADEN BİR ANLIK GÖRÜŞ SUNMA FIRSATI İÇİN BİZDEN TEKLİF İSTEYİNİZ.
LÜTFEN ETKİNLİK TARİHİNDEN EN AZ BİR HAFTA ÖNCE BİZE ULAŞINIZ.

TEKLİF AL

CATERİNG

İLETİŞİM

FERAHEVLER MAHALLESİ, ADNAN KAHVECİ CADDESİ
108/B TARABYA, SARIYER / İSTANBUL
TEL: 0 212 223 83 55
CONTACT@LE-CUİSTOT.COM

Le Cuistot Studio

Ferahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi
31/D Tarabya, Sarıyer / İstanbul
Tel: 0 212 223 83 55
contact@le-cuistot.com

Çalışma Saatleri

Salıdan Cumaya: 9.30 – 20.00
Cumartesi: 8.00 – 15.00 / 20.00 – 0.00
Pazar: 8.00 – 15.00
Pazartesi Kapalı